Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

آبگرم میراحمد | جاهای دیدنی ایران

۲۱ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


دسته بندی مطالب بر اساس :

۲۰۱۴-۰۲-۲۰آبگرم میراحمد بوشهر بندر بوشهر

آبگرم میراحمد در نزدیکی بندر بوشهر واقع شده است .در استان بوشهر منابع نسبتا وسیعی از چشمه ها و آب های معدنی وجود دارد. آب های معدنی استان شامل آب های کلردار، گوگردی و کلرسولفاته می باشند که هر کدام دارای خواص متفاوت و متنوعی هستند که یکی از بهترین این چشمه ها چشمه آبگرم میراحمد است.چشمه آبگرم طبیعی گوگردی میر احمد در تقریبا کیلومتر ۴۵ جاده بوشهر خورموج از توابع روستای عالی حسینی شهرستان تنگستان واقع می شود. از آبگرم میراحمد جهت درمان بیماری های جلدی و پوستی و درد مفاصل استفاده می گیرد و با توجه به همین موضوع و قرار گیری آبگرم میراحمد در کنار بارگاه امامزاده آقا میر احمد در همه فصول بخصوص فصل زمستان که در دیگر استان ها زمستان و هوا بسیار سرد است با توجه به بهاری بودن هوا میزبان گردشگران زیادی از شهرهای مختلف می باشد.
آبگرم میراحمد داری سه چشمه جدا از هم می باشد که یکی از آنها تقریبا ۵۰۰متر با دو چشمه دیگر فاصله دارد که مردمان بومی به آن “اوگری”می گویند که هر چند عمق زیادی ندارد ولی هر گردشگری را هیران خود می کند

شما می توانید علاوه بر آب تنی در این آب شاهد جوشش آب گرم در دل زمین باشید.یکی از چشمه ها هم به دلیل عمق زیاد تبدیل به بیشه زار شده است و یکی دیگر یا به نوعی چشمه اصلی آن داری عمقی مناسب در قسمت وسط آن برای افرادی که قادر شنا کردن نیستند می باشد. افرادی که شنا کردن را فرا گرفته اند می توانند در سراسر این چشمه آب گرم شنا کنند و لذت ببرند.شایان به ذکر است با توجه به عمق زیاد در برخی از نقاط این چشمه قبل از شنا کردن از افراد بومی سوال کنند.منتظر حضور سبزتان در آبگرم میر احمد هستیم.

 

 

آبگرم میراحمد

آبگرم میراحمد

نقشه :

  • آدرس آبگرم میراحمد روی نقشه گوگل

وضعیت آب و هوا :

  • پیش بینی آب و هوای بندر بوشهر در سایت هواشناسی

دسته بندی :

برچسب ها :
لینک کوتاه مطلب

http://thailandbangkok.ir/?p=317

برچسب ها

مطالب مشابه